۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲

بازدید مدیر کل امور بانوان و مدیر کل امور اجتماعی استانداری گیلان از انجمن حمایت از بیماران کلیوی

زهرا یعقوب نژاد مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری گیلان، دکتر سیامک حیدری، معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان به همراه دو تن از مدیران این سازمان با حضور در انجمن حمایت از بیماران کلیوی، با رییس، مدیران و کارکنان این مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
بازدید مدیر کل امور بانوان و مدیر کل امور اجتماعی استانداری گیلان از انجمن حمایت از بیماران کلیوی
به گزارش روابط عمومی، هوشنگ رضوان پناه، رییس انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان با ارائه گزارش عملکرد انجمن، خدمت رسانی به نیازمندان تحت پوشش را مهم ترین رسالت کارکنان این سازمان مردم نهاد برشمرد و اظهار داشت:  تمام تلاش خود را به کار بسته ایم که هیچ مراجعه کننده ای دست خالی از انجمن بیرون نرود.
وی با تاکید براینکه فرهنگ سازی در راستای پیشگیری از بروز عارضه های کلیوی باید در دستور کار نهاد های مرتبط قرار بگیرد، افزود: صدا و سیما، دانشگاه علوم پزشکی و سایر نهادهای مربوطه با آموزش های پیشگیرانه میتوانند در پایین آمدن آمار مبتلایان به نارسایی کلیوی نقش مهمی ایفا کنند.
دکتر حیدری با تقدیر از عملکرد شفاف انجمن کلیوی گیلان گفت: خوشبختانه تا امروز هیچ گونه نقد و شکایتی نسبت به عملکرد انجمن کلیوی گیلان از سوی بیماران به دفتر امور اجتماعی استانداری اعلام نشده و این بیانگر مجاهدت و ایثار رییس، مدیران و کارکنان این سازمان مردم نهاد است.
وی با تاکید بر اینکه سمن ها به عنوان واسطه ای میان دولت و مردم، صدای مردم را به گوش حاکمیت میرسانند، اظهار داشت: نگاه کاسب کارانه در برخی سمن ها سبب شده تا مردم اعتماد خود را به این گونه نهادها از دست بدهند. اما انجمن کلیوی گیلان با تکیه بر سرمایه اجتماعی رییسی توانمند، مدیرانی قابل و کارکنانی ایثارگر توانسته است کارنامه ای شفاف و عالی از خود برجای بگذارد.
مدیر کل امور بانوان استانداری گیلان نیز طی سخنانی گفت: انجمن کلیوی گیلان تنها 3300بیمار کلیوی را تحت پوشش ندارد، بلکه خانواده این بیماران را نیز تحت چتر حمایتی خود نظیر مشاوره رایگان، سبد کالا و دیگر خدمات قرار داده است.
یعقوب نژاد در خاتمه با بیان اینکه استانداری آمادگی حمایت از طرح های پیشنهادی انجمن کلیوی در راستای پیشگیری از بیماری کلیوی در سطح استان را دارد، اظهار داشت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا فرهنگ سازی را از سطح مدارس آغاز کنیم و در این راه از همکاری دیگر نهادها نیز بهره مند خواهیم شد.
کد مطلب : ۱۲۶۷
نام شما
آدرس ايميل شما