۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹
در سفر مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی به سیستان و بلوچستان مطرح شد:

30 دستگاه دیالیز در سیستان و بلوچستان راه اندازی می شود

مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران از اختصاص 30دستگاه دیالیز به ارزش 70میلیارد ریال به استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
30 دستگاه دیالیز در سیستان و بلوچستان راه اندازی می شود
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران ،در این سفر که به منظور ارزیابی وضعیت درمانی و بهداشتی بیماران کلیوی استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت داریوش آرمان مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران و هیات همراه ضمن بازدید شبانه از بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء شهر ایرانشهر وضعیت خدمات رسانی به این بیماران را مورد بررسی قرار داد.

علاوه بر آن، در این سفر مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی با همراهی دکتر آلتون رئیس بیمارستان امام علی (ع) ، چابهار و دکتر امینی معاونت توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ،بازدیدی را از این بیمارستان داشت  و بر ضرورت استمرار و تثبت همکاری های فی مابین پزشکان متخصص سیستان و بلوچستان با انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران تاکید کرد.

در این سفر آرمان دیداری را با دکتر امینی فرد رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر داشت که در این نشست دکتر امینی فرد به ارائه اطلاعاتی جامع از وضعیت جغرافیایی و شاخص های تحت پوشش بیماران کلیوی و تعداد آنها به تفکیک شهرستانهای تحت پوشش پرداخت و با اشاره به جمعیت بیماران تحت پوشش خواستار همکاری های بیشتر انجمن با دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر شد.

در این دیدار امینی فرد احداث فضای فیزیکی متناسب با حجم بیماران مراجعه کننده را از برنامه های دانشکده علوم پزشکی ایران شهر در راستای ارائه خدمات درمانی به بیماران کلیوی دانست و اعلام کرد که این پروژه به زودی اجرایی خواهد شد.

داریوش آرمان نیزبا بیان اینکه این سفر به منظور ارزیابی وضعیت خدمات رسانی به بیماران کلیوی  و ایجاد ارتباط مناسب با بیماران دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر صورت گرفته است از اختصاص 30دستگاه دیالیز به ارزش 70میلیارد ریال برای بیماران کلیوی استان خبر داد و عنوان کرد که حمایت های مالی لازم از  بیماران کلیوی ، در اولویت قرار دادن بیماران بی بضاعت منتظر پیوند و ارائه خدمات رایگان قبل و بعد پیوند همچنین استقرار پزشکان فوق تخصص جراحی عروق از اولویت های انجمن خواهد بود.

لازم به ذکر است که مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران و هیات همراه در این سفر دیداری را با نبی بخش داودی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر داشتند و علاوه بر آن با حضور در بین بیماران دیالیزی مناطق محروم سیستان و بلوچستان به بررسی مشکلات این قشر پرداختند.
کد مطلب : ۸۶
نام شما
آدرس ايميل شما