۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
با حکم هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران :

دکتر مجید رمضانی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران شد

با حکم هیات مدیره انجمن ،مجید رمضانی به سمت مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران منصوب شد
دکتر مجید رمضانی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران شد
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران ، درمراسم معارفه دکتر مجید رمضانی مدیرعامل جدید انجمن حمایت از بیمارن کلیوی ایران ،آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و رئیس هیات امناء انجمن اظهارداشت :خداوند را سپاسگزاریم که یکی ازبرکات انقلاب اسلامی شکل گرفتن انجمن های خیریه با پرسنل فداکار و تلاشگر برای خدمت به جامعه اسلامی بوده است.

نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی افزود:یکی ازانجمن هایی که ازسالهای بعد ازانقلاب اسلامی با کیفیت ومتد جدید به فعالیت پرداخته است انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی سراسر کشور است که مساله حساسی را درکشور پشتیبانی و حمایت می کند و این امراقدامی بسیارارزشمند وقابل تقدیر است.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: اینکه بخشی ازجامعه ما دچار بیماری های کلیوی هستند و باید دیالیز یا پیوند شوند مسائلی که باید به آن توجه بسیاری صورت بگیرد وانجمن حمایت ازبیماران کلیوی ایران خوشبختانه درطول دهها سال گام های بلندی برای خدمت به این قشربرداشته است .

رئیس هیات امنای انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران با اشاره به نامه ای که درمدت اخیربه دکترنمکی وزیر بهداشت درخصوص مسائلی که در برخی از دانشگاه ها بوجود آمده بود و بعضی ازافراد درصدد بودند که نسبت به پیوند حساسیت وعکس العمل های خاصی را نشان دهند ، بیان کرد: با توجه به اینکه حضرت امام راحل در گذشته پیوند ازفرد زنده را تشویق کردند و این امر را بهترین خدمات و احسان ها دانسته اند .پیوند از فرد زنده نجات یک بیمارازمرگ و احسان است و اقدامی خداپسندانه به شمار می رود.

آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد: درگذشته قبل از اینکه بحث پیوند از فرد زنده درکشورمطرح شود متاسفانه سالانه شمار زیادی از افراد به دلیل مشکلات کلیوی از دنیا می رفتند اما امروزه با مطرح شدن پیوند بسیاری از افراد ازمرگ نجات می یابند.

وی خاطرنشان کرد: درحال حاضرخوشبختانه درکشورمی توان اقدامات کلیدی را دربحث پیشگیری، پیوند، بهداشت و درمان ، حمایت انجام داد و این انجمن نیزمی تواند الگویی برای انجمن های دیگر باشد.

رئیس هیات امناء انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران ادامه داد: ازکاندیدهای مورد نظردکتررمضانی که دارای فوق تخصص هستند و در رزومه کاری خود معاونت وزیر دراستان مرکزی را داشته اند وهمچنین درصداقت ،امانت و کفایت زبانزد هستند با موافقت و همکاری هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران به عنوان مدیرعامل منصوب شدند.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: به یقین انتصاب دکتررمضانی تاثیرمثبتی را درانسجام ، فعال تر کردن ، اعتبار و اعتماد ملی  انجمن خواهد داشت به همین منظور این انتصاب را به فال نیک می گیریم و از دکتررمضانی درخواست می کنیم که با جدیت فعالیت خود دراین پست را دنبال کنند و با همکاری پرسنل، وزارت بهداشت و درمان ، سایرمراکزبهداشتی و درمانی و خیراندیش و تامین اجتماعی دست در دست یکدیگردهند تا حرکت جدیدی در این انجمن صورت گیرد.

درادامه این مراسم دکترمجید رمضانی مدیرعامل جدید انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران گفت:خداوند را شاکرم که بنده را لایق دانستند و این مسئولیت را به من پیشنهاد دادند و امیدوارم  که حضورم در این انجمن مایه خیر و برکت باشد .

وی اظهار داشت : سرلوحه کار خود را ابتدا توکل به خداوند متعال و خدمت به بیماران عزیز می دانم و تمام نکاتی را که برای کار سازمانی مد نظر دارم بنا به صحبت های آیت الله دری نجف آبادی نظم، انضباط ، کرامت انسانها، شفافیت مسائل بخصوص مسائل مالی و اداری داسته  و امیدوارم تا زمانی که در این مجموعه به فعالیت خواهم پرداخت ، بتوانم آنچه که شایسته این پست است را ادا کنم .
 
کد مطلب : ۴۹۴
نام شما
آدرس ايميل شما