۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
دردومین گردهمایی سراسری مدیران مالی استانها مطرح شد:

حسابداران امانتداران خیرین هستند

با توجه به اداره انجمن های خیریه با کمک های خیرین ، می توان حسابداران را امانتداران خیرین جهت تحقق اهداف آنها برای یاری رساندن به بیماران دانست.
حسابداران امانتداران خیرین هستند
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران ،دردومین گردهمایی سراسری مدیران مالی استانها که در سالن آمفی تئاتر کلینیک شفا برگزارشد،علیرضا خباززاده رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران گفت: با توجه به فرارسیدن پایان سال ضرورت برگزاری چنین گردهمایی احساس می شد وامید می رود که این گردهمایی بتواند تاثیر مناسبی را درتهیه خط مشی آتی انجمن های استانی داشته باشد.

خباززاده بااشاره به اینکه مدیران مالی نقش کلیدی را درانجمن های خیریه ایفا می کنند، اظهارداشت: ازآنجا که مسئولان مالی درانجمن های خیریه امانتدارخیرین ومردم هستند ونماینده رسمی اعضاء هیات مدیره به شمارمی روند باید درمسئولیت خود با دقت عمل بیشتری به فعالیت بپردازند.

رئیس هیات مدیره انجمن حمایت ازبیماران کلیوی ایران افزود: مدیران مالی به دلیل حساسیت کاری خود باید به قوانین، آیین نامه ها و اساسنامه ها توجه ویژه ای داشته باشند و برمبنای آنها درجهت نیل به اهداف انجمن حرکت کنند.

درادامه این مراسم محمد سعید الموسوی عضوهیات مدیره و خزانه دارانجمن نیز گفت: به طورکلی درانجمن های خیریه توجه به مسائل مالی بسیار ضروری است زیراانجمن های خیریه امانتدارخیرین برای یاری رساندن به بیماران هستند و با توجه به این امردقت دراین حیطه اجتناب ناپذیر است.

وی بیان کرد: آنچه که درحال حاضردرانجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی به چشم می خورد حاصل کمک های خیرین جهت یاری رساندن هرچه بهتر بیماران است وبه هرمیزان که ازاین امانت ها به شکل صحیح تری جهت آرامش بیماران استفاده شود باعث خوشنودی خیرین و نیکوکاران و اجراخروی خواهد شد.

خزانه دارانجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران بیان کرد: درحال حاضربیماران دیالیزی دارای مشکلات فراوانی هستند ،بنابراین این با رعایت اصول امانتداری کمک های خیرین باید درجهت کاهش مشکلات این بیماران وتسهیل در روند درمان و تامین داروهای آنها هزینه شود.

الموسوی با بیان اینکه اکثربیماران دیالیزی انجمن با مشکلات معیشتی مواجه هستند، بیان کرد:انجمن ها باید به گونه ای عمل کنند که این بیماران در زمینه های معیشتی ، تامین دارو و درمان با مشکلات کمتری مواجه شوند تا جزبیماری دغدغه دیگری را نداشته باشند.

وی ادامه داد:با آیین نامه های مالی که درحال حاضرتدوین شده است به طورحتم امانتداری خیرین به شیوه صحیح تری صورت خواهد گرفت ومشکلات بیماران بیشتری مرتفع خواهد شد.

خلیل پورروشنی مشاورحسابرسی داخلی انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران نیز درادامه این مراسم گفت: در این گردهمایی در پنل های مختلفی مباحث اصول حسابداری ،بیمه تامین اجتماعی و قانون مالیاتها مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد تا بخش های حسابداری انجمن های شهرستان ها با بهره گیری از این پنل ها عملکرد مناسب تری را ارائه دهند.
 
 
کد مطلب : ۴۷۴
نام شما
آدرس ايميل شما