۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
با همت انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران برگزار شد:

گردهمایی خیرین و نیکوکاران شمال تهران

گردهمایی خیرین و نیکوکاران شمال تهران با حضور جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران درآستان مقدس امامزاده صالح برگزار شد.
گردهمایی خیرین و نیکوکاران شمال تهران
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران ، دراین گردهمایی که با حضورعلیرضا خباززاده رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران ، حجت الاسلام طالع زاری امام جماعت پیشین امام زاده صالح و جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران شمال تهران در آستان مقدس امام زاده صالح برگزار شد ،با اکران تصاویرآموزشی شیوه های جلوگیری از ابتلا به بیماری های کلیوی و چگونگی کمک رسانی انجمن حمایت از بیماران کلیوی به بیماران مناطق محروم و آسیب پذیر به نمایش گذاشته شد.

دراین مراسم علیرضا خباززاده رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران ضمن بیان فعالیت هایی که در این انجمن صورت می گیرد،اظهار داشت: ازآنجا که این بیماری در ایران شیوع فراوانی دارد توجه ویژه به این بیماری از ضروریت ها به شمار می رود.

 وی گفت : درشرایط کنونی یک بیمارکلیوی( پیوندی ودیالیزی) برای انجام دوره های درمانی خود باید هزینه های بالایی را بپردازد که پرداخت این هزینه برای تمامی بیماران به خصوص درمناطق محروم امکان پذیر نیست بنابراین انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران ضمن شناسایی این بیماران با کمک خیرین این بیماران راتحت پوشش قرار داده وهزینه های دیالیز و پیوند این بیماران را تقبل می کند.

رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران با اشاره به اینکه سالانه تعداد زیادی پیوند کلیه درکشورانجام می شود گفت: این انجمن درحال حاضربا تعاملات مناسبی که با وزارت بهداشت و درمان، پزشکان متخصص و مجموعه های پزشکی و درمانی ایجاد کرده است، روند درمان این بیماران را تسهیل کرده تا این قشرروند درمانی خود را با آرامش بیشتری سپری کنند.

خباززاده بیان کرد: با توجه به اینکه رویکردانجمن حمایت ازبیماران کلیوی ایران آن است که بیماران جزتحمل رنج بیماری مشکل دیگری را نداشته باشند دراین انجمن کمک های معیشتی نیزبه بیماران ارائه می شود.

وی افزود: آنچه که باعث شده انجمن حمایت ازبیماران کلیوی بتواند گامی را برای  یاری رساندن به بیماران انجام دهد،حمایت خیرین و نیکوکاران بوده است که به طور حتم اجر اخروی را به همراه خواهد داشت زیرا بیماران کلیوی به دلیل بالا بودن هزینه های درمان، نیازمند یاری خیرین و نیکوکاران هستند.

درادامه این مراسم حجت الاسلام طالع زاری امام جماعت پیشین امام زاده صالح که خود بیمار کلیوی است نیز با اشاره به مشکلاتی که یک بیمارکلیوی با آن درکشورمواجه است ، افزود: اگربا کمک های خیرین زمینه های پیوند بیماران کلیوی بیش ازگذشته فراهم شود به طورحتم علاوه براینکه بیماران از درد دیالیز نجات می یابند بلکه هزینه کمتری نیز به بیماران برای درمان تحمیل می شود.

امام جماعت پیشین امامزده صالح ازخیرین خواست تا با دستان پرمهرخود به این بیماران یاری رساندند و اجری اخروی را برای فردای خود رقم بزنند.

درانتهای این مراسم نیز مسئولان انجمن و خیرین و نیکوکاران به زیارت آستان مقدس امام زاده صالح پرداختند.


   
 
کد مطلب : ۴۶۰
نام شما
آدرس ايميل شما