۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان خبر داد:

حمایت بانک ملی از انجمن کلیوی گیلان

در نشست مشترک سرپرست شعب بانک ملی با مدیر انجمن کلیوی استان گیلان این بانک برای حمایت از انجمن قول مساعد داد.
حمایت بانک ملی از انجمن کلیوی گیلان
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت ازبیماران کلیوی ایران ، هوشنگ رضوان مدیرانجمن استان گیلان درنشست مشترک با سرپرست شعب بانک ملی این استان اظهار داشت: این انجمن از سال 1372 در استان گیلان ایجاد  شده است و بیش از 3 هزار نفر بیمار کلیوی اعم از پیوندی و دیالیزی را تحت پوشش قرار داده است.

وی گفت: با توجه به نوع فعالیت خیریه ای ،این انجمن نیازمند حمایت های مردمی است و خوشبختانه ظرف 40 ماه گذشته با حمایت های خیرین و نیکوکاران 700 میلیون تومان سبد کالا بین بیماران تحت پوش توزیع شده است وبسته ایی نیز جهت سفره بیماران در ایام عید تدارک دیده شده است.

مدیراستان گیلان افزود:این انجمن با همراهی خیرین و نیکوکاران درحال حاضراقداماتی همچون تامین دارو، کمک هزینه پیوند، مستمری ماهانه ، کمک هزینه تحصیلی و ازدواج فرزندان بیماران را صورت می دهد تا بخشی ازمشکلات بیماران تحت پوشش کاهش یابد.
احداله امیری سرپرست شعب بانک ملی استان گیلان نیز در این نشست با ابراز خوشنودی از عملکرد مفید انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان به منظور تسهیل در روند درمان بیماران کلیوی گفت: این بانک نیز در جهت حمایت از بیماران کلیوی استان با انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان همراهی خواهد کرد و در حد توان گام هایی را جهت کاهش مشکلات بیماران برخواهد داشت.

وی ادامه داد: به این منظور در آینده نزدیک نشست مشترک بین معاونان و روسای شعبات بانک ملی استان برگزار خواهد شد تا در این راستا برنامه ریزی های مناسب صورت بگیرد.   
 
 
کد مطلب : ۴۴۸
نام شما
آدرس ايميل شما