۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱

دری نجف آبادی رئیس هیات امنا انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران شد

حضرت آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در نشستی که با حضور اعضای هیات مدیره ، خیرین ، متخصصان نفرولوژی و اورولوژی ، نماینده وزارت کشور، نخبگان و حامیان انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران، با پیگیری های هیات امنا به عنوان رئیس هیات امنا این انجمن معرفی شد
دری نجف آبادی رئیس هیات امنا انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران شد
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه بیماران کلیوی، این نشست که با هدف هم فکری و بررسی فرصت های موجود در زمینه فعالیت‌های انجمن برگزار شده بود، دکتر سیم‌فروش با ارائه تاریخچه‌ای از پیوند کلیه در ایران به موضوع افزایش پیوند عضو در ایران اشاره کرد و دکتر عین‌الهی نیز با ذکر نکاتی نسبت به رشد بیماری‌های کلیوی در کشو ابراز نگرانی کرد.
علیرضا خباز‌زاده رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران و مدیر استان تهران نیز توضیحاتی درباره موقعیت انجمن و بیماران کلیوی و برنامه‌های در دست اقدام ارائه کرد.
رئیس هیات امنای انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران نیز ضمن قدردانی از خدمات پزشکان  خیرین که در راه کمک به بیماران و توجه به مشکلات آنان داوطلبانه مشارکت می‌کنند توصیه های کاربردی برای بهبود وضعیت بیماران و افزایش خدمات رسانی این انجمن تاکید کرد.
حضرت آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نسبت به بهره‌گیری هرچه بیشتر از ظرفیت خیّران تاکید کرد و گفت: خیّران بازوی توانمند نظام اسلامی در خدمات رسانی به اقشار خاص جامعه هستند.
وی ادامه داد: خدمات خیّران به عنوان فعالیت ارزشمند و ماندگار باقی خواهد ماند و ذخیره آخرتی برای نیک‌اندیشان است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: خیران در حوزه سلامت برای نجات جان هم‌نوعان می‌کوشند و این مقوله اوج انسانیت را به منصه ظهور می‌گذارد.
وی با اشاره به اینکه پیشگیری در حوزه سلامت یک سرمایه زیربنایی است اظهار داشت: هزینه‌های سنگین درمان، با تقویت امور پیشگیری قابل کنترل است و نظام سلامت کشور از درمان محوری به پیشگیری محوری تغییر جهت دهد.


کد مطلب : ۳۶۲
نام شما
آدرس ايميل شما