۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸
با حکم مدیر استان تهران

سرپرست دفتر واوان انجمن منصوب شد

با حکم علیرضا خباززاده رئیس هیات مدیره و مدیر استان تهران انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران، سرپرست دفتر انجمن در شهرک واوان منصوب شد.
سرپرست دفتر واوان انجمن منصوب شد
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران، منصوره مهدوی بیله درق به سمت سرپرست دفتر انجمن در شهرک واوان منصوب شد.

در حکم مدیر استان تهران خطاب به منصوره مهدوی آمده است:«نظر به شایستگی و توانمندی های شما به موجب این حکم به سمت سرپرست دفتر خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرک واوان منصوب می شوید. امید است با استعانت از درگاه حضرت حق در راه خدمات صادقانه و خاضعانه به بیماران کلیوی و آئین نامه های ابلاغی موسسه موفق و موید باشید.»

بنابراین گزارش مهدوی مهمترین برنامه های خود برای راه اندازی هرچه سریعتر دفتر شهرک واوان در استان تهران را اطلاع رسانی در منطقه اسلام شهر و واوان دانست و گفت: باید برای آگاهی مردم این شهرک و منطقه اطلاع رسانی گسترده صورت گیرد تا بیماران از اینکه می توانند امور اداری و حمایتی مورد نیاز خود در این منطقه را بدون نیاز به عزیمت به شهر تهران دریافت کنند مطلع شوند.

وی افزود: همچنین برقراری ارتباط با مقامات محلی و خیرین منطقه از دیگر برنامه های این دفتر خواهد بود تا انشاالله در آینده ای نزدیک شاهد برطرف شدن برخی از مشکلات بیماران این منطقه باشیم.

کد مطلب : ۳۲۸
نام شما
آدرس ايميل شما