۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد:

ارائه وام قرض الحسنه درمان به بیماران کلیوی

با همکاری بانک های تجارت، صادرات و پارسیان امکان پرداخت وام قرض الحسنه درمان برای بیماران کلیوی استان کهکیلویه و بویراحمد فراهم شد.  
ارائه وام قرض الحسنه درمان به بیماران کلیوی
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران ، اله بخش مرادی مدیر انجمن استان کهگیلویه و بویر احمد در خصوص فعالیت های این انجمن گفت: از آنجا که این انجمن با بهره گیری از کمک های خیرین اداره می شود رسیدگی به وضعیت درمانی و معیشتی بیماران نیازمند و تسهیل در روند درمان آنها از مواردی است که با جدیت دنبال می شود.

وی در رابطه با کمک رسانی به بیماران نیازمند افزود: طی مذاکرات صورت گرفته با بانک های تجارت، صادرات و پارسیان زمینه های معرفی بیماران برای ارائه وام قرض الحسنه درمان فراهم شده تا بخشی از مشکلات این افراد مرتفع شود.

مدیر انجمن استان کهگیلویه و بویر احمد اظهار داشت : معرفی بیماران به مراکز درمانی و آزمایشگاه ها به منظور ارائه خدمات با کمترین هزینه و یا در صورت لزوم به صورت رایگان نیز از دیگر اقداماتی است که در انجمن این استان به طور مستمر صورت می گیرد.

مرادی در رابطه با میزان بیماران دیالیزی ثبت شده در این استان افزود: تاکنون 175 بیمار دیالیزی دراین انجمن به ثبت رسیده است که از این تعداد 5 نفر بیمار دیالیز صفاقی و 170 نفر تحت دیالیز خونی هستنند ، این در حالی است که از سال 1361 تاکنون 220 بیمار نیز تحت عمل پیوند قرار گرفته اند.

وی در رابطه با برنامه های آینده این انجمن تصریح کرد: توجه ویژه به بحث پیشگیری و غربالگری از برنامه هایی است که در انجمن این استان به طور پیوسته صورت خواهد گرفت تا با رعایت اصول پیشگیری از افزایش تعداد بیماران کلیوی جلوگیری شود.
کد مطلب : ۳۲۶
نام شما
آدرس ايميل شما