۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان قم خبر داد:

پرداخت وام قرص الحسنه به بیماران کلیوی استان با همکاری بانک ها

با همکاری بانک های ملی و ملت به بیماران کلیوی استان قم وام قرض الحسنه پرداخت خواهد شد.
پرداخت وام قرص الحسنه به بیماران کلیوی استان با همکاری بانک ها
 به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران، حسین زین العابدین مشرف مدیرانجمن قم گفت: انجمن حمایت از بیماران کلیوی قم در فعالیت های خود رسیدگی به امور پیوند ، رسیدگی به امور اداری و حل مشکلات معیشتی و دارویی بیماران ، همکاری با پزشکان و مراکز درمانی استان ازجمله بیمارستان امیرالمونین ومرکز دیالیز بهار را جهت درمان و پیشگیری از بیماری های کلیوی دنبال می کند .

وی ادامه داد: خدمات پزشکی و کلینیک رایگان برای بیماریابی بستگان بیماران دیالیز و پیوندی، تعامل و برگزاری جلسات با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ، استانداری ، موسسات بیمه ، کمیته امداد ، بهزیستی ،هلال احمر و مراکز دیگر جهت خدمات رسانی بهتر وعقد قرارداد با بانکهای استان به خصوص بانک های ملی و ملت جهت ارائه وام قرض الحسنه به بیماران کلیوی از برنامه هایی است که در انجمن استان قم پیگیری می شود.

مشرف در خصوص تعداد بیمار کلیوی استان قم افزود: تاکنون 752 بیمار کلیوی در انجمن  استان به ثبت رسیده است که از این تعداد 699 نفر دیالیز خونی و 26 نفر دیالیز صفاقی می شوند. این درحالی است که 350بیمار نیز تحت پیوند قرار گرفته اند.

مدیرانجمن حمایت از بیماران کلیوی استان قم در رابطه با برنامه های آتی خود در این انجمن تصریح کرد: توسعه همکاری با ستاد خیرین استان قم و افزایش فعالیت ها با سناد خیرین سلامت استان از جمله فعالیت هایی است که به طور جدی پیگیری خواهد شد.

وی افزود: علاوه بر این موارد تهیه واحد ملکی جهت استقرار انجمن استان، تلاش جهت افزایش جذب کمک های مردمی ، تامین سبد کالا و سایرمایحتاج بیماران نیازمند در ایام دهه فجر و ایام نوروز ، و همچنین توسعه برنامه های ورزشی برای بیماران از برنامه هایی است که در دستور کار انجمن این استان قرار دارد.
کد مطلب : ۳۰۹
نام شما
آدرس ايميل شما