۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵
در جشن هفته حمایت از بیماران کلیوی صورت گرفت:

تقدیراز 4 مدیراستانی انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران

در جشن هفته حمایت از بیماران کلیوی از 4 مدیر فعال در حوزه های استانی ، شهرستانی و شهرستان های ویژه تقدیر به عمل آمد.
تقدیراز 4 مدیراستانی انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران
 به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران ، در جشن هفته حمایت از بیماران کلیوی که در 25 آبان ماه در تالار ایوان شمس تهران به همت انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران برگزار شد از چهار مدیر استانی فعال انجمن در حوزه های استان ها ، شهرستان های ویژه و شهرستان ها  تقدیر به عمل آمد.

بر مبنای این گزارش آقای حمیدرضا طهماسبی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان و خانم عزت یادگار مدیر انجمن بیماران کلیوی استان یزد از بین مدیران 30 استان به دلیل فعالیت های چشمگیر خود در زمینه خدمت رسانی بهتر به بیماران کلیوی استان خود و اقدام ، جهت هر چه فعال تر شدن انجمن به عنوان برترین مدیران استانی انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران معرفی و تقدیر شدند.

علاوه بر آن در حوزه شهرستان های ویژه نیزآقای محمد ابراهیم زرگر از شهرستان قائن با بهترین عملکرد در بین 5 شهرستان ویژه به عنوان فعالترین مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی در حوزه شهرستان های ویژه معرفی و تقدیر شد.

اما در حوزه شهرستان ها نیزآقای اسمعیل حیاتی مدیر شهرستان ماهشهر نیز از میان 150 مدیر فعال در شهرستان های کشور به عنوان مدیر نمونه شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفت.

کد مطلب : ۲۳۷
نام شما
آدرس ايميل شما