۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران خبرداد:

ارائه خدمات درمانی تخصصی به بیماران خاص

کلینیک فوق تخصصی شفا با ارائه خدمات گسترده پزشکی و آزمایشگاهی، به طرح جامع درمان بیماریهای خاص وزارت بهداشت پیوست.
ارائه خدمات درمانی تخصصی به بیماران خاص
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران ، داریوش آرمان مدیرعامل این انجمن گفت: انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران با قدمتی 40 ساله ، قدیمی ترین و بزرگترین سازمان مردم نهاد غیردولتی درحوزه خدمات رسانی سلامت محور به مردم است و خوشبختانه با مساعدت  وزارت بهداشت توانسته 50 هزار پیوند کلیه را در کل کشور به ثمر برساند.

وی افزود: با توجه به اجرای طرح جامع درمان بیماریهای خاص درکشور ،کلینیک فوق تخصصی شفا تهران نیز با برخورداری از بخش آزمایشگاهی مجهز، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی ، دیالیزصفاقی و خونی ، دندانپزشکی، چشم پزشکی، فیزیوتراپی، تراکم استخوان و تزریق خون قادراست بهترین خدمات را به بیماران دیالیزی، پیوندی، تالاسمی و هموفیلی و ام اس ارائه دهد.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران در رابطه با تامین مالی هزینه های انجمن نیز گفت : به طورکلی این انجمن با  200 شعبه  و نمایندگی در تهران و شهرستانهای مختلف از طریق کمک خیرین و نیکوکاران اداره می شود.

آرمان افزود: یکی از اقدامات موثرانجمن جهت شفاف سازی کمک های مردمی ارائه اطلاعات به روز از طریق سایت انجمن ، ارتباط با رسانه های خبری مختلف و رسانه ملی در قالب تیزر وفیلم های کوتاه است و افراد می توانند با مراجعه به سایت انجمن از گوشه ای از خدمات این مجموعه آگاهی یابند.

عضو هیات مدیره انجمن بیماران کلیوی ایران  دررابطه با رایزنی های انجمن با  وزارت بهداشت درخصوص  تامین داروهای بیماران کلیوی اظهار داشت: طی چند ماه اخیر بر اساس رایزی هایی که با وزارت بهداشت صورت گرفت خوشبختانه داروی پامیون که داروی پر مصرف بیماران پیوند کلیه  است به حالت رایگان درآمد و داروی مایفورتیک که داروی نگهدارنده پیوند است به قیمت گذشته بازخواهد گشت.

آرمان دررابطه با یکی دیگراز تعاملات مناسب خود با وزارت بهداشت تصریح کرد: از آنجا که دراستانهای محروم بیماران کلیوی با مشکل کمبود امکانات و دستگاه دیالیز مواجه بودند خوشبختانه با دستور وزیر بهداشت و پیگیری های مستمر دکتر ایازی و دکترشادنوش تا سه سال آینده 3 هزار دستگاه دیالیز به چرخه دیالیز کشور افزوده خواهد شد که بی تردید تحول گسترده ای در حوزه درمان بیماران دیالیزی خواهد بود. ضمن اینکه امیدواریم با همکاری شرکت های تجهیزات پزشکی مربوطه و هیات امناء ارزی وزارت  بهداشت نیز شرایط ورود دستگاههای دیالیز به کشور تسهیل گردد.

این در حالی است که حدود 500 دستگاه دیالیز نیز، تولید داخل شود.
کد مطلب : ۱۳۲
نام شما
آدرس ايميل شما