۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران

افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجانکلینیک فوق تخصصی و مهمانسرای محمد حسین دیانتی انجمن خیریه کلیوی استان زنجان افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه کلیوی ایران؛ مدیر انجمن کلیوی ایران شامگاه روز جمعه در آیین افتتاح کلینیک و مهمانسرای انجمن کلیوی زنجان ضمن عرض شهادت سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی گفت : خیرین زنجان که همیشه در صحنه بودند و یار و یاور این انجمن در برنامه ها و افتتاح این انجمن یاری گر بودید که امیدواریم بخش پیوند کلیه و اعضا با کمک شما خیرین حسینی باید زنجان قطب پیوند اعضا کشور شود که با همت شما خیرین محقق خواهد شد. 


مدیر انجمن کلیوی زنجان در آیین افتتاح کلینیک و مهمانسرای انجمن کلیوی زنجان ضمن عرض شهادت سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی گفت : با کمک خیرین زنجانی با افتتاح این بخش تمامی خدمات درمانی، آموزشی و پیشگیری قابل ارائه به بیماران کلیوی مورد نیاز تجمیع میشود و بدون نوبت و به صورت رایگان به بیماران خدمات ارائه میشود .


محمدرضا طهماسبی با بیان اینکه زمینه ساز بیماری کلیوی از ناحیه دیابت و فشارخون است افزود : با پیگیری ها و جلسات تشکیل شده با کارشناسان و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مجوز این کلینیک برای بیماران صادر شد و آماده عقد قرارداد با بیمه ها است. 

وی تصریح کرد : زیباترین بخش و مهم ترین بخش در این انجمن بخش دیالیز است که با کیفیت دستگاه دیالیز بالا است که باعث بالارفتن عمر مفید بیماران میشود .


مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان با بیان اینکه انجمن کلیوی ۷۰۰بیمار دارای علائم و نشانه های بیماری کلیوی را غرباگری و تشکیل پرونده را داده است افزود : با کمک خیرین بزرگوار زنجانی ۷۵۰ بیمار جوان با پیوند کلیه به زندگی اجتماعی برگشته اند .


محمد رضا طهماسبی با بیان اینکه این انجمن در حال حاضر 430 بیمار دیالیزی را مورد حمایت قرار می‌دهد، تصریح کرد : این بیماران برای دیالیز نیازی برای مراجعه به مرکز استان ندارند و با مراجعه به دفتر نمایندگی انجمن در شهرستان ها خدمات دریافت میکنند.وی گفت : اهمییت افتتاح این کلینیک در ایجاد طرح طرح تحول سلامت است که بیماران با نشانه های اولیه بیماری شناسایی و ارجاع داده میشوند به پزشکان متخصص جهت پیشگیری از بیماری که بیماران به چرخه دیالیز وارد نشوند .این مسئول اظهار داشت : ساختمان مرکزی انجمن کلیوی با زیربنای ۴ هزار متر مربع در ۵ طبقه ساخته شده ،که طبقه همکف بازیربناء ۷۵۰ مترمربع و از سال ۹۲ شروع و کلنگ زنی شد و هزینه هر طبقه ۳۵۰ میلیون که در مجموع یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان دربرداشت .محمدرضا طهماسبی خاطر نشان کرد : بخش دیالیز انجمن کلیوی در حال حاظر با گنجایش ۳۰دستگاه دیالیز ۲۰۰بیمار دیالیزی را پذیرش میدهد. معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان نیز در آیین افتتاح کلینیک و مهمانسرای انجمن کلیوی زنجان با بیان اینکه زنجان بهشت خیرین لقب گرفته است افزود : مردم خیر زنجان با دل ها و فکرهای بزرگ کارهای بزرگی را برای این استان انجام داده اند که قابل تقدیر و تشکر است .

مقتدا شعوری با اشاره به اینکه مرداد امسال با حضور برترین ها و خیریه ها و سمن ها در استان زنجان تشکیل شد افزود: این سمن ها و خیریه ها در برگشت خود عنوان کردند با حضور در این شهر و مردم خیر این شهر ۲۰سال انرژی لازم را گرفتیم که قابل ستایش است .


وی به شاخصه های مهم افرادی که واجد سلامت اجتماعی هستند اشاره کرد و افزود : افرادی که مسئولیت پذیر و حقوق دیگران را میدانند ،و در جامعه خود شکیبایی را رواج میدهند ، محیط خود را حفظ میکنند نشان از وجود سلامت اجتماعی در افراد است . 


این مسئول خاطر نشان کرد : ۲۵۰ کانون سلامت در استان تشکیل شده است که میتوانند در خدمت خیریه ها باشند .
 • افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

  افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

 • افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

  افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

 • افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

  افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

 • افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

  افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

 • افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

  افتتاحیه کلینیک فوق تخصصی شفا انجمن زنجان

کد مطلب : ۸۰۶
نام شما
آدرس ايميل شما